Jubilaci świętujący w ostatnim okresie – Gratulujemy!!!

Gertruda Żmuda

Gertruda Zmuda-Trzebiatowska ze Straszyna obchodziła 96. urodziny.  Tradycyjnie już jubilatkę odwiedziła Beata Megger z GOPS.

Pani Gertruda, którą odwiedzamy od kilku lat, w ogóle się nie starzeje. Wciąż cieszy się bardzo dobrym zdrowiem i pogodą ducha. Mieszka z rodziną córki, która wspaniale się nią zajmuje i dotrzymuje towarzystwa.

Leonarda Kilczewska

Leonarda Kilczewska z Rusocina obchodziła 90. urodziny. Życzenia i upominki przyjęła także od wójt Magdaleny Kołodziejczak oraz Teresy Loranty z GOPS.

Jubilatka świetnie wygląda i tak też się czuje. Mieszka z córką, ale na co dzień podejmuje wielu gości – rodzinę i sąsiadów. Jest niezwykle pogodna i towarzyska.

Pani Leonarda do Rusocina sprowadziła się po wojnie. Pochodzi spod Białegostoku. Wychowała sześcioro dzieci i doczekała się osiemnaściorga wnuków, dwudziestu czterech prawnuków oraz jednej prarawnuczki.

Całe życie ciężko pracowała, z tego przez 20 lat w tutejszym przedszkolu. Ponadto, wraz z mężem prowadziła gospodarstwo, hodując m.in. owce. To właśnie owcza wełna stanowiła „materiał” do robótek ręcznych, które przez lata stanowiły hobby jubilatki.

Irena Magdziarz

Kolejny raz gościliśmy u pani Ireny Magdziarz z Przejazdowa. Mieszkanka skończyła 92 lata.

Pani Irena cieszy się dobrym zdrowiem i pogodą ducha, a w codziennych obowiązkach pomaga jej opiekunka. Jubilatka z radością przyjęła życzenia, kwiaty i upominek od pracownika GOPS Michała Mielczarka.

Cecylia Długoborska

Cecylia Długoborska z Wiślina w towarzystwie córki oraz pracownika GOPS Michała Mielczarka świętowała 92. urodziny.

Jubilatka jest niezwykle pogodą i zawsze uśmiechniętą osobą. Lubi spacery, które dodają jej zdrowia i wigoru. Na co dzień mieszka z córką Teresą, która wspaniale się nią zajmuje.

Helena Jacyszyn

Helena Jacyszyn z Rusocina obchodziła 90.urodziny. Jubilatka przyjęła życzenia od wójt Magdaleny Kołodziejczak oraz Teresy Loranty z GOPS. Kilka dni wcześniej świętowała w gronie rodziny.

Pani Helena doczekała się czworga dzieci, sześciorga wnucząt i czworga prawnucząt. Od 27 jest wdową. Mieszka z synem, ale odwiedzają ją wszystkie dzieci ze swoimi rodzinami.

Jubilatka sama zajmuje się domem – z chęcią gotuje i sprząta

Magda Bielicka