Złodziej na Nowym Horyzoncie – czy ktoś go rozpoznaje

W minioną niedzielę, o 16:30, mieliśmy na osiedlu złodzieja. Włamał się do piwnic budynku Stylowa 4E. Był dość charakterystycznie ubrany, może ktoś z Was go zauważył?

Więcej informacji na forum: http://www.nowyhoryzont.com/viewtopic.php?t=3437

Złodziej na Nowym Horyzoncie
Złodziej na Nowym Horyzoncie

Borkowo „Łostowickie” cyt.:
„Prosily o pomoc. Udostępniajcie proszę zdjęcia. Szukamy złodzieja, który nas okradł w niedzielę 24.01.2016, popołudniu, około 16:30. Czas na kamerach jest błędny – o godzinę przesunięty do przodu. Złodziej wszedł klatką Stylowa 4E, Zszedł do hali garażowej i tamtędy przeszedł do klatek C D i tamtędy dostał się do piwnicy. Z monitoringu widać że część z was mogła się z nim minąć. Będziemy wdzięczni za każdą informację.
Wzrost ok 180-185 cm, urban tak jak na zdjęciach, porusza się ciemnym autem 2 drzwiowym. Rozpoznajecie markę czapki, butów, kurtki. Dajcie proszę nam znać! Może ktoś z was potrafi edytować zdjęcia, aby były bardziej wyraźne.
TRZEBA DORWAĆ DRANIA! CZEKA NAGRODA! DZIĘKI ZA POMOC ! „

Originally tekst TUTAJ

Related posts

2 Thoughts to “Złodziej na Nowym Horyzoncie – czy ktoś go rozpoznaje”

  1. admin

    Duże litery były ze względu na kalkę z oryginału, poniekąd jest to krzyk.

  2. wuj

    Czy informacja musi być podana wielkimi literami, które w nomenklaturze internetu oznacza krzyk? Nie można tego napisać normalnie?

Comments are closed.