Konkurs i maraton w bibliotece

MARATON LITERACKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Skrzydlaci jeźdźcy
Skrzydlaci jeźdźcy

Dobra wiadomość dla uczniów zainteresowanych Wielkimi Maratonami Czytelniczymi ogłoszonymi przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. W związku z dużym zainteresowaniem książkami wchodzącymi w zakres Maratonu 2015/2016 r., których brakuje dla wszystkich chętnych, Biblioteka Publiczna w Cieplewie zaprasza na głośne czytanie aktualnej lektury pt.: „Skrzydlaci jeźdźcy” Krzysztofa Mierzejewskiego. Spotkania z tym tytułem odbędą się w dwie ostatnie niedziele stycznia, tj. 24 i 31 stycznia 2016 r., w godz. 12:00 – 14:30. Chętnych OKSiBP prosi o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem: 728 436 046.

KONKURSY CZYTELNICZE

Wszystkich miłośników literatury Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański zaprasza do udziału w konkursach czytelniczych dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych mieszkańców gminy Pruszcz Gdański. Uczestnikami mogą wszyscy czytelnicy zarejestrowani w bibliotece w Cieplewie i filiach bibliotecznych w Straszynie i Wiślinie. Laureatami w dwóch kategoriach dla młodszych i dorosłych zostaną osoby, które w roku 2016 wypożyczą i przeczytają największą liczbę woluminów z gminnych księgozbiorów. Konkursy zostaną rozstrzygnięte w lutym 2017 r. Szczegóły w regulaminach na str. www.oksibp.pruszczgda.pl

Related posts