Pokaż się na scenie – casting

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański zaprasza młodzież i dorosłych w wieku od 12 do 30 lat na casting do sztuki teatralnej pt.: „MITY? GRECKIE” w reżyserii Ewy Dziedzic. Nabór odbędzie się w niedzielę, 7 lutego 2016 r., o godz. 11:00 w sali kinowo-teatralnej OKSiBP w Cieplewie.

„Mity? Greckie” to spektakl powołujący do życia na scenie wierzenia starożytnych Greków. Przedstawienie wyraża głęboką wiarę w istnienie wyższej siły, a także pewnych praw obowiązujących we wszechświecie. Ten, kto naruszy owe prawa, poniesie nieuchronną karę… Forma spektaklu nawiązuje do teatru antycznego, mimo że realia osadzone są w świecie z przyszłości. W ten sposób podkreślony zostaje uniwersalny charakter tematu.

Ewa Dziedzic to aktorka, reżyserka, instruktorka teatralna i pedagog współpracująca z OKSiBP w ramach wcześniejszych produkcji teatralnych (m.in. „Gdzie jest Gucio”) oraz warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
ul. Długa 20a; 83-031 Cieplewo
tel.: 58 682 85 78; kom.: 728 415 570
e-mail: oksibp@pruszczgdanski.plwww.oksibp.pruszczgda.pl

Related posts