Piękny gest Złotych Jubilatów

Państwo Halina i Andrzej Żółć z Łęgowa obchodzili Złote Gody. Ich piękne i trwałe małżeństwo docenił Prezydent RP, przyznając jubileuszowe medale, które wręczyła wójt Magdalena Kołodziejczak.

Halina i Andrzej Żółć z Łęgowa obchodzili Złote Gody

Tradycją jest, że Gmina – poprzez GOPS – kupuje w porozumieniu z jubilatami okolicznościowy prezent. Państwo Żółć zrezygnowali jednak z podarku dla siebie, prosząc o przygotowanie za całą kwotę wyprawki szkolnej dla dzieci z niezamożnych rodzin. Bardzo piękny gest!

Jubilaci, jak przyznali, kierują się w życiu słowami Jana Pawła II, zawartymi w książce „Miłość i odpowiedzialność”, a także w samym tytule.

Państwo Żółć doczekali się dwóch córek, pięciorga wnuczek i jednego wnuczka. Gratulujemy i życzymy wielu lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

Halina i Andrzej Żółć z Łęgowa obchodzili Złote Gody

Magddalena Bielicka