Nauczyciele po ślubowaniu

Podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Gminy Pruszcz Gdański złożyli ślubowanie i otrzymali mianownia nauczyciele ze szkół gminnych.

Pani Wójt Magdalena Kołodziejczak przyjęła ślubowanie w obecności Rady Gminy oraz zebranych gości od nowo mianowanych nauczycieli. Podkreśliła także, że wszyscy zdali egzaminy z maksymalną ilością punktów, co bardzo dobrze wróży dalszej pracy pedagogicznej.

Stopień nauczyciela mianowanego zdobyli: Ewelina Hańć – nauczyciel plastyki w Zespole Szkół w Straszynie; Anna Szulc – nauczyciel religii w Zespole Szkół w Straszynie; Magdalena Małkowska – psycholog w Zespole Szkół w Rotmance;Ewelina Ilnicka, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Borkowie; Dagmara Soćko – wychowawca świetlicy i logopeda w Szkole Podstawowej w Wojanowie. Bardzo serdecznie gratulujemy!

Magdalena Bielicka i MC