ZAPROSZENIE NA GMINNE DOŻYNKI 2015

W imieniu Wójt Gminy Pruszcz Gdański, Pani Magdaleny Kołodziejczak, Przewodniczącego Rady Gminy, Pana Marka Kowalskiego i sołectwa Cieplewo zapraszamy na Gminne Dożynki 2015.

Tegoroczne gminne święto plonów w gminie Pruszcz Gdański odbędzie się w niedzielę, 6 września na boisku sołeckim przy ul. Lotniczej 11 w Cieplewie.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 12:00 mszą dziękczynną.

O godz. 13:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie festynu i powitanie gości. Część artystyczną zainauguruje występ Zespołu Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański Jagódki.

O godz. 14:00 – premiera familijnego spektaklu, wyprodukowanego przez teatr Barnaby i Ośrodek Kultury, Sportu i Bibliotekę Publiczną Gminy Pruszcz Gdański, pt.: ROCKANDROLLOWY KOT W BUTACH.

O godz. 15:30 organizatorzy zapraszają na… urodziny. 35-lecie na dożynkowej scenie będzie świętować znany trójmiejski teatr Pinezka, który wystawi plenerowe widowisko pn.: Klaunada.

W tym roku nie zabraknie też tradycyjnych konkursów dożynkowych, które zostaną rozstrzygnięte o godz. 17:00, a od 18:00 rozpocznie się biesiada akordeonowa.

Natomiast o godz. 19:00 uczestników czeka kolejne wydarzenie jubileuszowe. Dla miłośników muzyki rozrywkowej i tańca zagra zespół Coctail, który występuje na scenie już 20 lat i tę rocznicę postanowił świętować właśnie w Cieplewie.

A o godz. 21:30 niebo nad wsią rozświetlą fajerwerki.

Zespół OKSiBP

DOZYNKI_2015_plakat1