Dzieciaki na kajaki!

Jak co roku w Centrum Rekreacji w Juszkowie organizujemy imprezy rekreacyjne dla dzieci z naszej gminy. 

Kajaki
Kajaki

W Juszkowie wartka Radunia opuszcza wzgórza i lasy Pojezierza Kaszubskiego i staje się wolno płynącą rzeką żuławską. Właśnie tu w roku 2010 wybudowano, przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej, nowoczesne i atrakcyjne, otwarte dla wszystkich Centrum Rekreacji. Znajduje się ono na prawym brzegu jeziora zaporowego powyżej zabytkowej, przedwojennej elektrowni wodnej. Centrum Rekreacji to jednocześnie miejsce odpoczynku nie tylko okolicznych mieszkańców i turystów. Tym razem w godzinach 10.00 – 14.00 planujemy dla wszystkich chętnych dzieci z całej gminy zorganizować zajęcia i zabawy na wodzie i lądzie, włącznie z dowozem i odwozem pod opieką wychowawcy. Każdy uczestnik otrzyma zimny i gorący poczęstunek oraz będzie mógł skorzystać pod czujnym okiem Pawła Kiedyka, instruktora kajakarstwa ze sprzętu pływającego, takiego jak kajaki, rowerki wodne oraz rowerki wodne w kształcie łabędzi. Nad całością czuwać będzie opiekun  p. Piotr Kirkiłło – Stacewicz. Poniżej podajemy harmonogram planowanych zajęć:

Kajaki
Kajaki

13.08.2015r. (czwartek) – Jagatowo, Żuława, Żuławka, Świńcz, Żukczyn.

19.08.2015r. (środa) – Łęgowo, Cieplewo, Rusocin.

25.08.2015r. (wtorek) – Mokry Dwór, Wiślina, Radunica, Rokitnica, Roszkowo.

26.08.2015r. (środa) – Bogatka, Dziewięć Włók, Przejazdowo, Wiślinka, Lędowo.

Dzieci z Juszkowa, Borzęcina i Straszyna mogą również wziąć udział w proponowanych akcjach po przedstawieniu organizatorowi zgody Rodzica (-ów) na udział w określonych terminem zajęciach.


Info i foto M. Bielicka / UG Pruszcz Gdański

Related posts