Zaprzysiężenie Prezydenta Andrzeja Dudy

Już dziś przed połączonymi izbami parlamentu sejmu i senatu oraz przed zgromadzonymi zaproszonymi gośćmi złoży ślubowanie Andrzej Duda na najwyższy urząd w państwie.

Andrzej Duda w Pruszczu Gdańskim - fot. MC
Andrzej Duda w Pruszczu Gdańskim – fot. MC

Kilka miesięcy temu mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego i okolic mogli spotkać na wiecu wyborczym kandydata na prezydenta Andrzeja Dudę. W trakcie kampanii trudno było przewidzieć wyniki wyborów (tym bardziej, że znacząco różniły się te oficjalne od przed wyborczych sondaży), że tak blisko i bezpośrednio można było spotkać przyszłego Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.

Zgromadzeni mieszkańcy mieli może jedyną okazję spotkać, porozmawiać, a także nieliczni zadać pytania w bezpośrednim kontakcie. Spotkanie nie było specjalnie długie ze względu na napięty harmonogram wizyt i przebiegu kampanii, ale pozwoliło spotkać się tu na miejscu.

Możemy jeszcze raz przypomnieć sobie ten czas oglądając materiał wideo zarejestrowany podczas wizyty.


W tym uroczystym dniu życzymy nowemu Prezydentowi zdrowia i mądrości w pracy na rzecz budowy bezpiecznej i potężnej naszej Ojczyzny jaką jest Polska.

(MC)

Related posts