Policja poszukuje świadków potrącenia psa w Kiezmarku

Komisariat policji w Cedrach Wielkich prowadzi postępowanie w sprawie potrącenia psa do którego doszło w środę (29 lipca br.) roku o godz. 19.10 około 200 metrów przed mostem w Kiezmarku na wysokości przystanku autobusowego w kierunku Elbląga.

Z ustaleń policjantów wynika, że volkswagen passat kombi, koloru srebrnego (około 10-letni) jadąc drogą krajową nr 7 w kierunku Elbląga potrącił psa i odjechał. Samochodem kierował mężczyzna, obok niego siedziała kobieta. Świadek tego zdarzenia jadący w kierunku Gdańska zawrócił z trasy, zabrał rannego psa do samochodu i zawiózł go do weterynarza. Pies trafił do schroniska w Gdyni. Świadek zdarzenia zgłosił się do komendy miejskiej w Sopocie i poinformował o całym zajściu. Sporządzona 
dokumentacja trafiła do komisariatu policji w Cedrach Wielkich.

Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności policjanci z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji  pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 58 78-54-222 lub z najbliższą jednostką policji.

Related posts