Policyjne komunikaty – poszukiwany świadek i właściciel

W poniedziałek (06 lipca br.) o godz. 18.55 policjanci z referatu interwencyjnego patrolujący  miasto i gminę Pruszcz Gdański w miejscowości Borkowo przy ulicy Jagatowej w zalesionym terenie znaleźli rower koloru zielonego o nazwie ” UNTRADE SPEEDENT”.

znaleziony rower
znaleziony rower

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych znaleziony rower nie figuruje jako utracony. Właściciel lub osoba mająca informację na temat właściciela proszony jest o kontakt z dyżurnym komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim pod numerem telefonu 58 78-54-222 lub 997. 

Jeżeli rower nie trafi do właściciela zostanie przekazany do biura rzeczy znalezionych, które mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Wojska Polskiego 16, pok. nr 122, I piętro,  tel. (58) 773 12 55. Rzeczy zdeponowane w Biurze Rzeczy Znalezionych przechowuje się przez okres 3 lat. Po upływie tego czasu przechodzą na własność Skarbu Państwa.

POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie prawdopodobnego potrącenia pieszego w którym został ranny 64-letni mężczyzna. Policjanci z pruszczańskiej komendy zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji proszone są o kontakt pod nr telefonu 58 78-54-222, 997 lub z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel. 58 78-54-275.

Z ustaleń policjantów wynika, że w sobotę (27 czerwca br.) około godz. 19.00 na ulicy Głównej w Przejazdowie gmina Pruszcz Gdański znaleziono rannego mężczyznę na pasie jezdni prowadzącym w kierunku Gdańska. Prawdopodobnie 64-letni mieszkaniec Gdańska został potrącony przez samochód. 

Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia policjanci z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków, którzy 27 czerwca br. około godz. 19.00 w Przejazdowie na ulicy Głównej widzieli starszego mężczyznę idącego chwiejnym krokiem (zataczającego się) i niosącego kobiałkę truskawek. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 58 78-54-222, 997 lub z policjantem 
prowadzącym postępowanie pod nr tel. 58 78-54-275.

 

Related posts