X-LECIE PaT NA STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE

Policjantka z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim zajmująca się prewencją kryminalną wspólnie z grupą PaT powiatu gdańskiego wzięła udział w gali jubileuszowej 10-lecia PaT z nami. Gala finałowa odbyła się na stadionie narodowym w Warszawie w dniach 23 i 24 czerwca br.

Pruszcz Przystanek PAT
Pruszcz Przystanek PAT

Asp. szt. Małgorzata Kujawska pracująca w zespole ds prewencji kryminalnej nieletnich i patologii komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim jako opiekun uczestniczyła z młodzieżą powiatu gdańskiego w gali finałowej X-lecia grupy PaT. Dzięki współpracy Pani Wójt gminy Pruszcz Gdański oraz Pana Burmistrza miasta Pruszcza Gdańskiego 25 młodych ludzi od opieką policjantki mogło uczestniczyć w fantastycznej zabawie.

Przez dwa dni 23 i 24 czerwca br. Stadion Narodowy w Warszawie wypełniony był muzyką, śpiewem, tańcem, spektaklami i dużą ilością uśmiechu. Szef akcji insp. Grzegorz Jach prowadził rozmowy z udziałem młodzieży, ministrów, samorządowców, artystów, sportowców oraz mundurowych. Komendant Główny Policji nadinsp. Krzysztof Gajewski kierując słowa do PaTowiczów powiedział, że dają oni przykład swoim rówieśnikom, że stanowią prawdziwy potencjał do działania. 

Pruszcz Przystanek PAT
Pruszcz Przystanek PAT


PaT integruje młodych ludzi i poprzez zabawę przyczynia się do życia wolnego od uzależnień.

Marzena Szwed-Sobańska

Related posts