Ekologicznie na Rajd Żuławski

Już wkrótce bo 12 lipca br. będzie miał miejsce Rajd Żuławski, który zaliczany jest do klasy okręgowej. Warto wybrać się z rodziną i aktywnie spędzić czas.

Pojawiła się propozycja wspólnego wyjazdu na rajd, a wśród nich opcja wspólnego pedałowania lub wiosłowania.

Na rajd proponujemy, oczywiście, wybrać się z nami: rowerem lub kajakiem. Dla rowerzystów zbiórka przy „Netto” w Straszynie o godz. 8:30 12 lipca. I tu zachęcamy do ubrania fajnej koszulki (np. z gminnej imprezy). Przewidujemy niespodziankę dla najciekawiej przebranego rowerzysty;) Do jednej ze stref kibica można też przypłynąć kajakiem. Wypłynięcie o 8:30 z Juszkowa. Przypłynięcie do Krępca ok. 13. Zapisy: mtulowiecki@pruszczgdanski.pl Liczba miejsc ograniczona. Dla wszystkich, którzy będą z nami kibicować ok 13:30 poczęstunek na terenie rekreacyjnym w Krępcu – połączony z obserwowaniem ostatniego odcinka rajdu.
Rajd zabezpieczają organizatorzy (Automobil Klub Morski w Gdyni). Natomiast przejazd rowerowy zabezpiecza Straż Gminna, Policja i Zarządzanie Kryzysowe,  Gmina Pruszcz Gdański.

Tekst Magda Bielicka i MC

Related posts