Odzyskano skradziony rower wartości 1,5 tys. zł

W niedzielę (14 czerwca br.) o godz. 3.30 do komendy policji w Pruszczu Gdańskim zgłosiła się, 26-letnia kobieta, która powiedziała, że skradziono jej rower warty 1,5 tys. złotych. Z jej relacji wynikało, że jednoślad stał na klatce schodowej bloku przy ulicy Fieldorfa w Pruszczu Gdańskim.

 

Pruszcz odzyskano skradziony rower
Pruszcz odzyskano skradziony rower

Kryminalni pracujący nad sprawą kradzieży zatrzymali podejrzanego 24-letniego pruszczanina. Do zatrzymania doszło w poniedziałek (15 czerwca br.) o godz. 15.00 na jednej z ulic w Pruszczu Gdańskim. Policjanci odzyskali skradziony rower, który był ukryty w jednej z altanek na ogródkach działkowych w Pruszczu Gdańskim. Rower przekazano właścicielce. 

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Marzena Szwed-Sobańska

Related posts