Wielki festyn rodzinny w Bystrej

Nie był to pierwszy, ale pierwszy na taką skalę festyn rodzinny w Bystrej. Piątkowe popołudnie mieszkańcom Bystrej upływało pod znakiem spotkania w gronie znajomych i przyjaciół nie w domowym zaciszu, ale podczas gremialnej zabawy.

Lokalna społeczność zorganizowana pod czujnym okiem p. Sołtys Kępki Izabeli wraz z licznymi asystentkami zgrabnie zorganizowała wspaniałą imprezę. Cała lista konkursów, od ubijania białka, poprzez przeciąganie liny, konkurencje zręcznościowe i sprawnościowe ze sporą dozą humoru. Wszystkim przygrywał zespół muzyczny, było ognisko wraz z kiełbaskami, strzelnica, malowanie twarzy, „dmuchańce” i chyba największa atrakcja dmuchane kule w których można było chodzić, biegać, taplać się w wodzie. Straż Gminna z symulatorem zderzenia, Straż Pożarna z wozem bojowym i pokazem ratownictwa drogowego, a na koniec dyskoteka.

Dopisała dobra pogoda, humory, pyszne ciasta, bigos i inne specjały, które na świeżym powietrzu smakowały jeszcze bardziej.

A jak było pokazuje niniejsza fotogaleria.

Related posts