Polica poszukuje świadków wypadku drogowego

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 41-letni kierowca nissana almera. Do wypadku doszło 23 kwietnia 2015 roku na autostradzie A1 w miejscowości Ulkowy gmina Pszczółki. 

Z ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło 23 kwietnia 2015 roku o godz. 18.45 na autostradzie A1 w miejscowości Ulkowy. Kierowca nissana almera jechał lewym pasem w kierunku Łodzi. Przed nim prawdopodobnie jechała skoda, która zaczęła gwałtownie hamować. Kierowca nissana hamując stracił panowanie na pojazdem i uderzył w bariery ochronne na pasie rozdziału i zatrzymał się na prawym pasie ruchu. W wyniku wypadku do szpitala trafił 41-letni kierowca nissana almera. Kierujący skodą nie odniósł żadnych obrażeń. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. 

Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235. 

Marzena Szwed-Sobańska

Related posts