VI Gminny Konkurs Małych Form Teatralnych

Już po raz szósty przedszkolaki z terenu gminy zaprezentowały się w Gminnym Konkursie Małych Form Teatralnych organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Borkowie.

Małe formy
Małe formy

Szanowne jury nie miało łatwego zadania – przedstawienia przygotowano z niezwykłą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Zwycięzcą okazało się Przedszkole Niepubliczne „Wesoła Nutka” w Rotmance, które przygotowało „Bajkę o rybaku i złotej rybce”.  Drugie miejsce – ex aequo – zajęły dwie placówki: Przedszkole Niepubliczne „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie, opowiadające bajkę o „Smoku wawelskim” oraz Publiczne Przedszkole z Borkowa, przedstawiające „Kota w butach”.

Jury przyznało również wyróżnienia – Przedszkolu Niepublicznemu przy parafii św. Jacka Odrowąża w Straszynie za „Wielką orkiestrę leśnej pomocy” i Przedszkolu Niepublicznemu im. św. Joanny Beretty Molla w Straszynie za ”Kopciuszka”.

Magdalena Bielicka

Related posts