Program cyklicznej imprezy „Żuławski Tulipan”

Poniżej prezentujemy program kolejnej już edycji cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem  imprezy pod nazwą „Żuławski Tulipan”.

Jak co roku na uczestników czeka dużo atrakcji i niespodzianek, Uczestnicy będą mogli miło i przyjemnie w gronie rodziny czy też znajomych spędzić czas na świeżym powietrzu wśród tysięcy tulipanów i rozrywek.

PROGRAM:

Sobota, 9 maja

12:00 – Powitanie gości i występ Zespołu Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański „JAGÓDKI”

13:00 – Koncert szant „Podróż z piratami”

14:00 – Prezentacja muzyczno-taneczna dzieci ze szkoły w Wiślinie

Rozpoczęcie konkursu na najpiękniejszy dywan kwiatowy*

Spektakl teatralny dla najmłodszych „Czerwony Kapturek”

14:30 – Biesiada międzynarodowa z przebojami z różnych stron świata

15:00 – Spektakl teatralny dla najmłodszych „Kot w butach”

16:00 – Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy dywan kwiatowy

16:30 – Koncert „Muzyczna podróż dookoła świata”

17:00 – Spektakl teatralny dla dzieci „Legenda o starym dębie”

19:00 – Koncert i zabawa taneczna z zespołem BEZ PRAWA DO ZASIŁKU

22:00 – Pokaz fajerwerków

24:00 – Zakończenie imprezy

Ponadto:

Spotkania z podróżnikami, możliwość oglądania dywanu kwiatowego z podwyższonej trybuny, stoiska handlowe, gastronomiczne i rękodzielnicze, zamki dmuchane, stoisko gminnej biblioteki – nowości wydawnicze, promocja książek podróżniczych i turystycznych.

* Liczba uczestników/drużyn jest ograniczona. O udziale w konkursie będzie decydować kolejność zgłoszeń – zapisy chętnych w dniu imprezy od godz. 13:00 w namiocie organizatorów.

W niedzielę, drugiego dnia imprezy, zapraszamy do oglądania kompozycji kwiatowych i korzystania ze stoisk handlowych.

Magdalena Bielicka i MC