Rajd rowerowy połączony z poczęstunkiem Koła Gospodyń Wiejskich w Rokitnicy

Koło Gospodyń Wiejskich (KGW) w Rokitnicy serdecznie zaprasza wszystkich aktywnych rowerowo (i nie tylko) na poczęstunek połączony z zabawą wiejską w siedzibie KGW w Rokitnicy.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na imprezie oraz konieczność przygotowania poczęstunku prosimy o zgłoszenia do piątku wieczorem z podaniem imienia i nazwiska chętnych do uczestnictwa w rajdzie na adres:marek.wiergowski@gmail.com. Planujemy przejazd grupy 20-osobowej ze względu na brak eskorty policyjnej. Jeśli będzie więcej chętnych to podzielimy grupę na dwie.

W związku z tym że ubezpieczenie nie będzie grupowe ale imienne potrzebna jest lista uczestników ( imię, nazwisko ,PESEL ) DO JUTRA tzn 30.04 2015 ( czwartek) do godz.10.00

Rajd Straszyn - Rokitnica
Rajd Straszyn – Rokitnica

Trasa rowerowa od parkingu przy Netto w Straszynie na ulicy Obwodowej do Rokitnicy to ok. 7 km, które powinniśmy przejechać w ok. pół godziny po ścieżkach rowerowych (z wyjątkiem dwóch krótkich, kilkusetmetrowych odcinków). Dzieci mogą uczestniczyć tylko w asyście osób dorosłych. Pogoda na niedzielę jest zamówiona, ale jeśli coś się zmieni w prognozach to proszę pamiętać, że po zachodzie słońca o godz. 20:21 może być już chłodno (kurtka, bluza) i ciemno (lampki przy rowerach).

Pozdrawiam i zapraszam w imieniu Koła Gospodyń Wiejskich w Rokitnicy i Radnej Gosi Osowskiej,

Marek Wiergowski

 

Related posts