Wielki sukces „Jagódek” – III miejsce na ogólnopolskim festiwalu!

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wytypował Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański „Jagódki” do reprezentowania regionu w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym Wsi Polskiej w Kielcach. Marszałek nie mógł dokonać lepszego wyboru – nasze „Jagódki” zdobyły III miejsce!

Konkurs rozpoczęła prezentacja dorobku zespołów przed Radą Artystyczną.  – Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów – opowiada dyrektor „Jagódek” Barbara Biedrzycka. – Zwrócono uwagę na wielopokoleniowość zespołu, a jednocześnie świeżość, jaką wnosimy i pasję, z jaką występujemy.

Po dwóch dniach prezentacji, nastał wyczekiwany moment ogłoszenia werdyktu. – Nasza radość i duma z trzeciego miejsca jest nie do opisania – dodaje dyrektor Biedrzycka.

Magdalena Bielicka

Related posts