Policja poszukuje świadków

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie doprowadzenia do innej czynności seksualnej 36-letniej kobiety przez nieznanego dotąd mężczyznę. Do zdarzenia doszło 24 stycznia 2015 roku około godz. 16.30 w miejscowości Pawłowo gmina Trąbki Wielkie.

Z ustaleń śledczych wynika, że kierowca mercedesa model 124, koloru ciemnego zabrał na tzw. „stopa” 36-letnia kobietę. Podczas jazdy w okolicy miejscowości Pawłowo gmina Trąbki Wielkie doprowadził do innej czynności seksualnej podróżującą z nim kobietę. Śledczy prowadzący sprawę za zgodą pruszczańskiej prokuratury prezentują portret pamięciowy mężczyzny.

Policjanci z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 58 78-54-253.

Marzena Szwed-Sobańska

Portret pamięciowy w sprawie innej czynności seksualnej
Portret pamięciowy w sprawie innej czynności seksualnej

Related posts