Wielkie otwarcie Galerii Neptun

W sobotę 25 kwietnia, nastąpi uroczyste otwarcie starogardzkiej Galerii Neptun. Będzie to pierwszy taki obiekt w stolicy Kociewia. Na wszystkich, którzy przyjdą tego dnia do tego centrum handlowego, czeka wiele niespodzianek.

GN_wizualizacja
GN_wizualizacja

Galeria Neptun to efekt ciężkiej pracy wielu osób. Przed nami wielkie otwarcie. Już w sobotę pierwsi klienci będą mogli sprawdzić przygotowaną dla nich ofertę i wspólnie z nami świętować ten wspaniały moment mówi Agnieszka Owsicka, dyrektor Galerii Neptun. W sobotę od godz.10:00 na klientów będą czekały liczne atrakcje, które przygotowali zarówno najemcy, jak i sama Galeria Neptun. O 13:00 nastąpi uroczyste otwarcie, a tuż po nim wręczenie wybranym, młodym talentom „Indeksów Neptuna”, będące efektem trwającej przeszło miesiąc akcji skierowanej dla uzdolnionych osób z powiatu starogardzkiego. Z okazji wielkiego otwarcia przygotowano bogaty program. Cheerleaders show, pokazy taneczne, kabaret, występy artystów dziecięcych czy liczne konkursy i quizy – to tylko niektóre atrakcje, które przez dwa dni będą towarzyszyć odwiedzającym. W trakcie imprez, od 10:00 do 19:00, będzie czynna specjalna „Strefa Zabaw” dla dzieci, w której najmłodsi, pod okiem animatorów, będą mogli rzucić się w wir swoich ulubionych rozrywek. Zaplanowano również koncerty. Gwiazdą soboty będzie The Beatlmen, najlepszy polski zespół beatlesowski w Polsce, do złudzenia przypominający słynnych Beatlesów z Liverpoolu. Natomiast w niedzielę, podczas koncertu finałowego, wystąpi Przemek Radziszewski, gwiazda ostatniej edycji programu The Voice of Poland. Goście będą mogli skorzystać także z ofert specjalnych przygotowanych przez sklepy centrum.

Galeria Neptun w budowie
Galeria Neptun w budowie

Galeria Neptun powstała na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun”, zlokalizowanej w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II. Swoim zasięgiem obejmuje około 200.000 osób, głównie mieszkańców powiatów: starogardzkiego, kościerskiego, tczewskiego i chojnickiego. Całkowita powierzchnia najmu tego nowoczesnego, trzypoziomowego obiektu handlowego wynosi 25 000 mkw. – Po kilku latach intensywnych prac zamykamy nareszcie największy w Starogardzie Gdańskim plac budowy. Otwieramy największe i najbardziej nowoczesne centrum handlowe w mieście i regionie. Liczymy, że w ostatni weekend kwietnia wokół inwestycji stworzymy wspólnie odpowiedni klimat, który zostanie z nami na długo – podsumowuje Tomasz Pastwa, przedstawiciel Inwestora. Galeria Neptun pomieści łącznie około 100 najemców. Na klientów będzie czekać szeroka oferta marek odzieżowych i obuwniczych, wśród nich m.in. H&M, Reserved, Monnari, Lee Wrangler, Diverse, Young Reporter, Giacomo Conti, CCC, Martes Sport, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Triumph i Smyk. Ponadto w ofercie galerii dostępna będzie kawiarnia Grycan, Alanya Kebab, jubiler Apart, sklep zoologiczny Zookarina, operatorzy telefonii komórkowej Play, Plus, T-Mobile, Orange czy telewizji w postaci nc+, operator spożywczy Intermarche, Media Expert, EMPIK, Home & You, w którym odnajdziemy szeroką gamę artykułów z zakresu wyposażenia wnętrz, a także wiele innych punktów zakupowych i usługowych. Całość oferty sprzedażowej będzie uzupełniona przez strefę rozrywkowo – wypoczynkową, w skład której wejdzie kino CinemaCity z sześcioma salami, plac zabaw Jupi Park oraz siłownia i klub fitness.

GN_LOGONa parkingu podziemnym zmieści się ponad 600 samochodów. Z racji swojej dogodnej lokalizacji nowa galeria handlowa pozwala na szybki dojazd z każdej części miasta.

Deweloperem jest Galeria Neptun Sp. z o.o. sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Galerią Neptun zarządza Savills sp. z o. o., natomiast działaniami w zakresie komercjalizacji kieruje Cushmann& Wakefield Polska sp. z o. o.

GN_otwarcie_grafika

Related posts

12 Thoughts to “Wielkie otwarcie Galerii Neptun”

 1. Ewa

  W Neptunie jeszcze CCC ma promocje na buty – 20 % wszystkie

 2. Sebix

  2 pary dla 1 pary czyli po jednej dla mnie i dla mojej dziewczyny, tak się skończyła nasza ostatnia wizyta w Bucie 🙂

 3. Haggis

  Kupiłem tam conversy prawie za pół ceny… Neptun obniża ceny swym trójzębem lepiej niż niejedna promocja.

 4. Angelika F

  W sklepie BUT mają zniżkę 50% na… buty, możesz tam spróbować 🙂 Dla córki właśnie tam kupiłam i jesteśmy obie bardzo zadowolone.

 5. Filip

  Mam ten sam problem ale z butami dla syna. Szukam już kilka dni a wolę żeby przymierzył zamiast kupować przez Internet. Widział ktoś może w neptunie?

 6. Ewa

  Po buty ja też poszłam, w marce BUT z okazji otwarcia są wszystkie pary o połowę tańsze, a jest z czego wybierać

 7. Komunistka

  Czy w neptunie można gdzieś kupić sukienkę na komunię dla małej dziewczynki?

 8. Tuzikowa

  Beatelsi też dali radę 🙂 a później już tylko zakupy, wyniosłam 3 bluzki i spodnie a weszłam po buty.. to tylko kobieta tak potrafi 😛

 9. adriana

  Polscy Beatlesi dadzą czadu;D

 10. Alicja

  Przemek Radziszewski <3 i już nic więcej na zachętę nie potrebuję;)

 11. ula

  ja muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona ilością przygotowanych atrakcji, koncertów i pokazów jest tak dużo, że otwarcie rozłożyli w czasie na cały weekend!

 12. Ewela

  To jest bardzo dobra informacja, że Galeria w końcu się otwiera. Nie wiem jeszcze czy wybiorę się na otwarcie, ale ten koncert The Beatlman brzmi tak kusząco… kto wie:)

Comments are closed.