Knadydat na Prezydenta Andrzaj Duda w Pruszczu Gdańskim

W dniu dzisiejszym w samo południe centrum Pruszcz Gdańskiego było świadkiem zgromadzenia, podczas którego spotkać można było kandydata na Prezydenta RP p. Andrzeja Dudę.

Ponad setka osób pomimo braku informacji zgromadziła się na deptaku w sercu Pruszcza Gd. i miała okazję spotkać podróżującego w dniu dzisiejszym jednego z kandydatów na urząd Prezydenta. Gdy pojawił się autobus zgromadzone osoby czekające cierpliwie na przybycie przywitały brawami i okrzykami gościa. Pomimo napiętego w tym dniu planu spotkań, na drodze nie mogło zabraknąć także Pruszcza.

Kandydat zdążył przywitać się z zebranymi, a w dalszych słowach prosił o wsparcie i wspomniał, że należy rozpocząć naprawę Rzeczy Pospolitej i w tym roku jest możliwe, ponieważ jest to rok wyborczy i czekają nas wybory w pierwszej kolejności prezydenckie, a następnie parlamentarne.

Zaznaczył w swojej mowie, że dziś potrzebna jest silna prezydentura, która będzie stała na straży spraw najważniejszych, spraw państwowych, a przede wszystkim naszej własności, która nam jeszcze została.

Wśród najważniejszych zostały wymienione: polski przemysł – to co jeszcze z niego zostało, lasy państwowe, których trzeba stanowczo bronić i których Prezydent powinien być gwarantem, polska ziemia, jak również obrona naszej tradycji i kultury przed obcymi wpływami, które chcą nas zniszczyć.

Za cel p. Andrzej Duda stawia sobie Polskę, aby nie musiała się bać silnych i aby mogła wspomagać słabych, o czym marzył kiedyś p. prof. Lech Kaczyński.

Na zakończenie dodał, że naprawa Rzeczpospolitej jest możliwa, tylko do tego potrzebna jest uczciwa władza, która rozumie swoje obowiązki, która rozumie, że została powołana przez obywateli, aby im służyć.

Wśród okrzyków „Andrzej Duda to się uda” i odśpiewaniu hymnu narodowego kandydat rozdawał autografy autografy otoczony liczną grupą zebranych mieszkańców.

Następnie udał się wyborczym autobusem w dalszą podróż, tym razem do Gdańska, Sopotu, aby wieczorem dotrzeć do Gdyni.

Nadmienić należy dzień dzisiejszy obfitował wcześniej w spotkania w Starogardzie Gdańskim, Pelplinie i Tczewie.

(MC)

Galeria zdjęć z dzisiejszego spotkania

Related posts

2 Thoughts to “Knadydat na Prezydenta Andrzaj Duda w Pruszczu Gdańskim”

  1. […] jeszcze raz przypomnieć sobie ten czas oglądając materiał wideo zarejestrowany podczas […]

  2. […] godzin rannych odwiedził i spotkał się z mieszkańcami Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Tczewa, Pruszcza Gdańskiego, aby obecnie spotykać się z mieszkańcami Gdańska, następnie Sopotu i […]

Comments are closed.