Najlepsi w dwóch kategoriach!

Certyfikat Marki Lokalnej Trzy Krajobrazy Ziemi Gdańskiej przyznawany jest w trzech kategoriach. W dwóch z nich certyfikaty powędrowały do gminy Pruszcz Gdański.

Certyfikaty

W Kategorii Aktywni w Trzech Krajobrazach wyróżniono Danutę Czerwińską, radną i sołtys Rokitnicy. Zaś nagrodę w kategorii Zdrowie i Rekreacja w Trzech Krajobrazach z rąk prezes LGD Trzy Krajobrazy Emilii Grzyb odebrała wójt Magdalena Kołodziejczak za inwestycję pn. „Budowa Integracyjnego parku Rekreacji Prozdrowotnej w Straszynie”.

Prezes LGD pogratulowała wójt i Radzie Gminy uruchomienia funduszu pożyczkowego dla organizacji pozarządowych. Dzięki takiemu posunięciu stowarzyszenia z naszej gminy wiodą prym w pozyskiwaniu środków unijnych.

Magdalena Bielicka

Certyfikaty