Rozbudowa szkół

Rotmanka
Rotmanka

Fot. 1 Ruszyła rozbudowa Zespołu Szkół w Rotmance o część dydaktyczną. Budynek dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem wypełni widoczną na zdjęciu przestrzeń.  Znajdzie się w nim sześć klas lekcyjnych nauczania początkowego, dwie klasy „zerówki”, świetlica, pokój nauczycielski, szatnie i sanitariaty. Rozbudowa potrwa do końca lutego 2016 r. i pochłonie prawie 4 mln zł. Podyktowana jest rosnącą liczbą mieszkańców, w tym uczniów.

 

Łęgowo
Łęgowo

Fot. 2 Trwa rozbudowa Zespołu Szkół w Łęgowie. Dobiegła końca budowa części żywieniowej, która jest obecnie wyposażana w urządzenia gastronomiczne oraz meble. Rozbudowa szkoły o część dydaktyczną (cztery klasy, salę „zerówkową” i świetlicę)  oraz kompleks sportowy potrwa do sierpnia 2015 r. Inwestycja pochłonie ponad 6 mln zł.

Magdalena Bielicka

Related posts