Zapraszamy Mamy!

Zapraszamy wszystkie mamy z małymi dziećmi na wyjątkowe zajęcia rekreacyjne i warsztatowe, prowadzone przez Fundację „My to Mamy”

mytomamy
mytomamy

Liczba ludności naszej gminy rośnie w zaskakującym tempie. Przybywa młodych par, a wraz z nimi najmłodszych mieszkańców. Stąd też nasza nowa inicjatywa, skierowana właśnie do młodych mam  – wyjaśnia wójt Magdalena Kołodziejczak

– Działania fundacji skupiają się na kilku sferach życia: psychicznej, fizycznej, zawodowej i  artystycznej – mówi Sylwia Shrestha, prezes Fundacji „My to Mamy”, której założycielkami są młode mamy, tworzące grupę wsparcia dla innych młodych mam – Szczególny nacisk kładziemy na aktywizację mam z dziećmi. Drogą do tego celu jest, na przykład, fitness. Zajęcia te łączą w sobie trening sylwetki dla mamy , co dla wielu pań jest bardzo ważne po porodzie, a także zabawę i naukę dla dziecka. Dodatkowym plusem zajęć jest budowanie i pogłębianie więzi na linii matka-dziecko, matka-matka, dziecko-dziecko.

mytomamy
mytomamy

Dobiegły końca spotkania organizacyjne w sześciu miejscowościach gminy, mające na celu zbadanie zainteresowania oraz preferencji mam: czy bardziej interesują je zajęcia rekreacyjne (gimnastyka z maluszkiem), wspólne spacery, czy też zajęcia artystyczne. Wyniki ankiet przeprowadzonych przez Fundację My to Mamy pozwolą dostosować harmonogram i plan zajęć do potrzeb naszych mieszkanek. Szczegóły znajdą się na naszej stronie internetowej www.pruszczgdanski.pl i na Facebooku.

Magdalena Bielicka

Related posts