Zaproszenie na warsztaty rodzinne, do teatru i Kina za Rogiem w Cieplewie

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański zaprasza w niedzielę, 15 marca 2015 r., o godz. 12:30 do biblioteki w Cieplewie na rodzinne warsztaty z cyklu IQ Emocje. Tym razem tematem spotkania będzie zazdrość.

IQ_Emocje

W programie wspólne czytanie książki „Inne życie” Amandy Eriksson i warsztaty dla dzieci – prowadzenie Hura Tektura oraz spotkanie dla rodziców pod hasłem: „Jak pomóc dziecku z tematem zazdrości”, które poprowadzi Katarzyna Bertrand. Podobne warsztaty, bazujące na starannie wybranych lekturach, są niezwykle popularne w Skandynawii. Mają na celu rozwój i pogłębianie inteligencji emocjonalnej dzieci oraz kształtowanie wspomagającej roli rodziców.

Koszt udziału w warsztatach 20,00 zł (bilet rodzinny). Liczba miejsc ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy w Biurze Obsługi Klientów OKSiBP pod nr. tel. 728 415 566 (w piątek, 13 marca, wyjątkowo w godz. 16:00-20:00).

OKSiBP zaprasza też 15 marca do Kina za Rogiem w Cieplewie na “Niedzielę familijną”. O godz. 11:00 rozpocznie się seans filmu “Rycerz blaszka”, natomiast o godz. 12:30 – “Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki”. Natomiast najbliższa propozycja dla widzów od lat 12 to polski film “Piąta pora roku” z Ewą Wiśniewską i Marianem Dziędzielem w rolach głównych – we wtorek, 17 marca o godz. 19:00.

Bilety na wszystkie seanse kinowe tylko 5,00 zł.

lady v

W ramach Teatralnej Środy, 18 marca o godz. 18:00 teatr Qfer z Gdańska wystawi w OKSiBP spektakl dla najmłodszych pt.: “Majsterklepkowicz” (bilet 12,00 zł). Dla widzów dorosłych 26 marca o godz. 18:00 i 20:00 wystąpi Karolina Piechota z recitalem “Lady Vivi is coming to town”(bilety 20,00 zł i 15,00 zł – dostawki).

Szalone nożyczki

OKSiBP organizuje też wyjazd do Teatru Dramatycznego im. A. Sewruka w Elblągu na komedię kryminalną “Szalone nożyczki”. Wyjazd w niedzielę, 22 marca o godz. 15:00, koszt biletu 40,00 zł (z transportem w obie strony).

Więcej propozycji z repertuaru kinowo-teatralnego na str.: www.oksibp.pruszczgda.pl

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
ul. Długa 20a; 83-031 Cieplewo