Bądź aktywną mamą!

Wójt Gminy Pruszcz Gdański zaprasza wszystkie młode mamy oraz panie w ciąży na spotkania organizacyjne, związane z zajęciami rekreacyjnymi i warsztatowymi dla mam z dziećmi do 3 r. ż.

Spotkania organizacyjne odbędą się aż w sześciu lokalizacjach, by każdy miał możliwie łatwy dostęp ze swojej miejscowości. Podczas spotkań zostaną przedyskutowane pożądane miejsca, dni i godziny zajęć z trenerkami fundacji „My to Mamy”.

Działania fundacji skupiają się na kilku sferach życia: psychicznej, fizycznej, zawodowej i artystycznej. Wszystko ze szczególnym naciskiem na aktywizację mam z dziećmi.

Drogą do tego celu są zajęcia  fitness oraz spotkania  Klubu Rodzica.  Zajęcia te łączą w sobie trening sylwetki dla mamy (co dla wielu jest bardzo ważne po porodzie) oraz zabawę i naukę dla dziecka.  Efektem wspólnych spotkań jest budowanie i pogłębianie więzi na linii matka-dziecko, matka-matka, dziecko-dziecko.

Zajęcia dyktowane są głównie mamom z dziećmi do 3 r. ż. (szczególnie tym przebywającym na urlopach macierzyńskich lub wychowawczych).

Harmonogram spotkań organizacyjnych

Borkowo – poniedziałek 09.03.2015 r. godz. 11. Restauracja 5 Smaków, ul. Współczesna 1

Straszyn – poniedziałek 09.03.2015 r. godz. 13. Świetlica wiejska

Rotmanka – wtorek 10.03.2015 r. godz. 11. Przedszkole Wesoła Nutka, ul. Jarzębinowa 30